KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15758390
nr 1575 8390
Hans Bellmer
(1902-1975), Tyskland
Etsning, Signerad, numrerad 79/100. Bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:35:52
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr
Hans Bellmer
Läs mer om Hans Bellmer